Ugdymo turinio atnaujinimo refleksija

Ugdymo turinio atnaujinimo refleksija

Balandžio 4 d. Pagėgių savivaldybės ugdymo įstaigų pedagoginė bendruomenė dalyvavo konferencijoje „Ugdymo turinio atnaujinimo refleksija“, kuri vyko Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje. Susirinkusius pasveikino Pagėgių savivaldybės vicemerė Ligita Kazlauskienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Virginija Sirvidienė. Plenarinėje sesijoje pranešimus apie atnaujintą ugdymo turinį skaitė Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos direktorė Rima Auštrienė ir Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos direktorius Vaclovas Navickas. Po to dalykinėse sekcijose mokytojai dalinosi gerąja patirtimi apie atnaujinto ugdymo turinio įgyvendinimo privalumus ir trūkumus. Refleksijos metu mokytojai kūrybingai pristatė patirtis, kaip sekasi įgyvendinti atnaujintą ugdymo turinį. Renginį apibendrino Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Virginija Sirvidienė. Ji džiaugėsi pedagogų kūrybiškumu ir palinkėjo sėkmės nelengvame pedagoginiame darbe.

Komentarai išjungti.
Skip to content