Konkursas „Šiuolaikinė pasaka“ ir pasakiška pergalė

Konkursas „Šiuolaikinė pasaka“ ir pasakiška pergalė

Džiugi žinia, mūsų gimnazijos 7 klasės mokinys Klaudijus Žilinskas, paskatintas anglų kalbos mokytojos Onos Mikašauskienės, dalyvavo respublikiniame virtualiame anglų kalbos kūrybinių darbų konkurse „Šiuolaikinė pasaka“ („A MODERN FAIRY TALE“) ir laimėjo III-iają vietą septintų klasių grupėje. Konkurse dalyvavo 55 mokiniai iš 30 šalies mokyklų. Konkurso dalyvių apdovanojimas planuojamas birželio mėnesį Neringoje, Neringos gimnazijoje, kur mokytojai ir jų mokiniai kviečiami apsilankyti edukacinėse-pažintinėse veiklose, skirtose paminėti Švyturių metus.

Su nugalėtojų darbais galite susipažinti elektroninėje knygelėje: https://read.bookcreator.com/…/q1prFiX4QYaFQ0gN8vx0Bw

Mokiniai turėjo pasirinkti žinomos lietuvių liaudies pasakos / sakmės / legendos / užsienio šalių pasakos elementus ir suteikti pasakojimo siužetui būdingą šiuolaikišką interpretaciją ir atspindėti bent vieną šių dienų aktualiją pasauliniu mastu, įpinant pamokančioje istorijoje švyturį, kaip raktinį siužeto elementą.

Komentarai išjungti.
Skip to content