Paukščių sugrįžtuvės

Kovo mėnesį 7a klasės mokiniai dalyvavo integruotame biologijos ir technologijų projekte „Paukščių sugrįžtuvės“. Biologijos pamokose mokiniai buvo skatinami domėtis savo miesto paukščiais, jų gyvenimo sąlygomis, kilme, o visą surinktą informaciją kūrybiškai perteikti panaudojant šiuolaikines technologijas. Technologijų pamokose mokiniai ugdėsi kūrybiškumą, rinkosi netradicinius užduočių sprendimo būdus ir iš įvairių medžiagų gamino pasirinktus paukščius. Visas projekto užduotis įveikti nebuvo lengva, todėl aptarti ir įsivertinti, kaip sekėsi, mokiniai balandžio 9 dieną susirinko į integruotą biologijos ir technologijų pamoką. Pamokoje mokiniai aptarė ir įsivertino sukurtus aprašus, kūrybinius darbus, dalyvavo viktorinoje apie paukščius, rinko labiausiai patikusį kūrybinį darbą. Viso projekto metu mokiniai ugdėsi pažinimo, komunikavimo, pilietiškumo bei kūrybiškumo kompetencijas.

Technologijų mokytojos Lina Jonelienė, Liucija Bungardienė, biologijos mokytoja Daiva Raudytė.