Nešu tau žinią…

Nešu tau žinią…

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos bibliotekos vedėja Jovita Kubilinskienė pakvietė gimnazijos mokinius dalyvauti respublikiniame literatūriniame, kūrybiniame projekte – parodoje „Nešu tau žinią“. Projekto tikslas buvo sukurti dioramą. Mokiniai pasirinko patikusią knygos sceną ir atvaizdavo ją dėžutėje. Dėkojame pradinio ugdymo 2B klasės mokytojai Janetai Vidraitei – Marozienei ir jos mokinėms Adrijai Paulikaitei, Jorūnei Ramanauskaitei, Ugnei Jurgaitytei, Andrėjai Juškevičiūtei, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Loretai Skvirbienei ir jos 7a klasės mokinėms Emilijai Lacytei, Augustei Venckauskaitei, Martinai Marozaitei, Viktorijai Bartušytei, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Daliai Navickienei ir Iag klasės mokinėms Miglei Blaževičiūtei, Gabijai Gudaitytei, Simonai Kvedytei, Gabijai Oberauskaitei, lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai Vilmai Vaivadienei ir IIIg klasės mokinėms Augustei Macijauskaitei bei Paulinai Šimkutei už puikius darbus. Kviečiame užsukti į gimnazijos biblioteką ir pasidžiaugti mokinių kūrybiniais darbeliais.

Komentarai išjungti.
Skip to content