Mėnesio veiklos planas

Mėnesio veiklos planas

SAUSIO MĖNESIO VEIKLOS PLANAS

Eil. Nr.Diena, laikasVietaVeiklos turinys, dalyviaiKoordinatoriai
Renginiai
1.01 13 8.00  PAMGPilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. Renginys, skirtas sausio 13 d. paminėti.Kristina Dargužienė Nijolė Mickeliūnienė
2.01 9-13PAMGMEMA projektas. Susitikimas su dokumentinio filmo režisiere Marija Stoniene, IIag klasės mokiniaiOna Mikašauskienė Loreta Skvirbienė Rasa Antanaitienė Gitana Degutienė
3.01 20PAMGRegioninis Mažosios Lietuvos Bendrojo ugdymo mokyklų 9-10 (I-IIg) klasių mokinių istorijos konkursas, skirtas Klaipėdos krašto prijungimui prie Lietuvos.Nijolė Mickeliūnienė
Posėdžiai, pasitarimai
1.01 05 10.00PAMG 104 kabinetasPradinio ugdymo mokytojų metodinis pasitarimas „STEAM veiklos pradiniame ugdyme“, VJBG ir PAMG pradinio ugdymo mokytojaiJaneta Vidraitė-Marozienė
2.01 26 13.35 val.  PAMG 209 kabinetasVaiko gerovės komisijos posėdis: Pirmo pusmečio rezultatų ir lankomumo aptarimas.Donata Šaulytė Loreta Kuisienė Ingrida Juciūtė
3.01 31 13.35 val.PAMG Aktų salėMokytojų tarybos posėdis: Pirmo pusmečio rezultatų ir lankomumo aptarimas; Gimnazijos metinio veiklos plano 2023 m. pristatymas.Loreta Vytuvienė Donata Šaulytė Loreta Kuisienė
Netradicinės, atviros pamokos, klasės valandėlės
1.01 19 13.40-14.25PAMG 303 kabinetasIntegruota istorijos, lietuvių kalbos ir literatūros ir vokiečių kalbos pamoga „Pūga prie Memelio“, IIag klasės mokiniaiKristina Dargužienė Vilma Vaivadienė Loreta Skvirbienė
2.01 26 10.50-11.35PAMG 213 kabinetasIntegruota IT ir anglų kalbos pamoka „Reklaminio lankstinuko kūrimas“, 6b klasės mokiniaiRasa Antanaitienė Ona Mikašauskienė
3.01 20PAMG StadionasNetradicinės fizinio ugdymo pamokos  „Sniego skulptūra“, 6ab, 7ab, 8ab klasių mokiniaiGreta Musvydienė
Sportas
1.01 10PAMG Sporto salėKrepšinio varžybos 3×3, 8ab, Iabg klasių berniukaiSvetlana Musvydienė
2.01 17PAMG Sporto salėTinklinio varžybos, Iabg, IIabg klasių vaikinaiSvetlana Musvydienė
3.01 25PAMG NuotolinisNuotraukų ir vaizdo įrašų konkursas „Mano gyvūnas arba paukštis žiemą“, 8-IVg klasių mokiniaiSvetlana Musvydienė
4.01 24-31  PAMG Sporto salėEstafetės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, 5-6 klasių mokiniaiGreta Musvydienė Loreta Gečienė
Mokyklinės olimpiados
1.01 17 8.50-9.35 9.40-10.25  PAMG SkaityklaLietuvių kalbos ir literatūros olimpiada Lietuvos ir užsienio lietuviškų mokyklų 9-12/I-IV gimnazijos klasių mokiniamsDonata Šaulytė Gitana Degutienė
2.01 27 12.50PAMG SkaityklaRespublikinis anglų kalbos konkursas (9-10/I-II gimnazijos kl.)Donata Šaulytė
3.01 26 8.00-8.45 5.50-9.35PAMG Biologijos kabinetas55-ioji Lietuvos mokinių biologijos olimpiadaLoreta Vytuvienė Daiva Raudytė
4.01 25 8.50-9.35 9.40-10.25PAMG Matematikos kabinetas71-oji Lietuvos mokinių matematikos olimpiada (9-10/I-IV gimnazijos klasių)Loreta Vytuvienė Raimonda Stalnionienė
Savivaldybės olimpiados
1.01 12  PAMGLietuvos mokinių anglų kalbos olimpiada (11/IIIg klasės)Aušra Zongailienė
2.01 18   9.00-11.00   12.00 – 14.00PAMG61-oji Lietuvos mokinių chemijos olimpiada, I-II gimnazijos kl. (9-10 kl.) mokiniams III-IV gimnazijos kl. (11-12 kl.) mokiniamsLoreta Vytuvienė Lina Zarambienė
3.01 20  PAMG70-oji Lietuvos mokinių fizikos olimpiada (8-9-12/I-IV gimnazijos kl.)Loreta Vytuvienė Vidas Jaunius
4.01 24  PAMGLietuvių kalbos ir literatūros(9-12/I-IV gimnazijos  klasių) olimpiadaDonata Šaulytė
5.01 31PAMGRespublikinis anglų kalbos konkursas (9-10/I-II gimnazijos kl.)Gitana Degutienė
Nacionaliniai mokinių pasiekimų patikrinimai (NMPP)
 01 24   9.00 val. 11.00 va. 01 25 9.00PAMG IT kabinetaiNMPP (skaitymas), 4A, 4B, 4C klasių mokiniai I srautas II srautas   III srautasLoreta Kuisienė
 01 31   9.00 val. 11.00 va. 02 01 9.00PAMG IT kabinetaiNMPP (matematika), 4A, 4B, 4C klasių mokiniai I srautas II srautas   III srautasLoreta Kuisienė
Skip to content