Tauragės policijos komisariate

Tauragės policijos komisariate

Kovo 28 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 8b klasės mokiniai vyko Tauragės policijos komisariatą, kur vyko atvirų durų diena. Čia pareigūnai supažindino moksleivius su policijos pareigūno profesija, studijomis bei karjeros galimybėmis. Atvirų durų dienoje studijų programas išsamiai pristatė Lietuvos policijos mokyklos kursantai. Renginio metu moksleiviai gavo daug aktualios informacijos ir apie stojimo į Mykolo Romerio universitetą galimybes, studijų programas, dėstomus dalykus. Taip pat apžiūrėjo pareigūnų turimą amuniciją ir ekipiruotę, tarnybines transporto priemones. Mokiniai ne tik patyrė daug gerų emocijų bet ir turėjo unikalią galimybę susipažinti ir prisiliesti prie policijos istorijos.

Nijolė Mickeliūnienė ir Jolita Šeputienė

Komentarai išjungti.
Skip to content