Sporto krikštynos

Sporto krikštynos

Rugsėjo 21 dieną 5b klasės mokiniams vyko netradicinė fizinio ugdymo pamoka „Sporto krikštynos“. Mokiniai pamokos pradžioje apibėgo gimnazijos sporto salę iš lauko ir patvirtino, jog sporto salė tikrai didelė ir vietos užteks visiems. Pirmoji užduotis buvo neliečiant kliūčių įeiti į sporto salę, vėliau mokiniai žaidė įvairius komandinius žaidimus: „Trečias bėga“, „Saldainių rūšiavimas“, „Greita komanda“, „Kamuolių nešimas“. Penktokai įrodė, kad jie tikrai puiki komanda ir lengvai gali atpažinti sporto šakas, kai vaidina klasės draugai. Už puikų dalyvavimą pamokoje visi mokiniai gavo saldžius prizus jėgoms atgauti ir pamokų tvarkaraščius, kad niekada nepamirštų sportinės aprangos.

Fizinio ugdymo mokytoja Greta Musvdydienė

Komentarai išjungti.
Skip to content