Europos kalbų diena

Europos kalbų diena

‘Knowledge of languages is the doorway to wisdom.’ (Roger Bacon)

Šių metų rugsėjo 26 d. mūsų gimnazijoje buvo paminėta Europos kalbų diena. 8b klasės mokiniai Kamilė Kuzmarskytė, Karina Genytė, Evita Pilkionytė, Vytautė Mikašauskaitė, Augustas Černas ir Laurynas Liekis kitų klasių anglų kalbos pamokose inovatyviai pasakojo faktus apie Europos kalbas bei moderavo pačių sukurtas virtualias „Kahoot“ viktorinas.

Tuo tarpu 7 b klasės mokiniai buvo pakviesti į netradicinę anglų kalbos pamoką skaitykloje. Skaityklos vedėja Jovita Kubilinskienė trumpai pristatė, kodėl yra švenčiama Europos kalbų diena. Po to mokiniai dirbami grupėse, rinko informaciją apie pateiktas Europos šalis ir savo darbus pristatė bendraklasiams.

Džiaugiamės, jog mūsų mokiniai turėjo galimybę dalyvauti Europos kalbų dienai skirtose pamokose ir tikimės, jog ateityje mokysis kitų užsienio kalbų.

Jovita Kubilinskienė

Gitana Degutienė

Ona Mikašauskienė

Komentarai išjungti.
Skip to content