Europos kalbų diena

Europos kalbų diena

Pagrindinė žmonių bendravimo priemonė – kalba. Gražūs žodžiai, posakiai, mintys mus lydi kiekvieną dieną. Mūsų mokykloje mokiniai mokosi lietuvių, anglų, rusų ir vokiečių kalbų.

Kaip ir visoje Europoje, taip ir mokykloje, gimnazijoje buvo paminėta Europos kalbų diena.

Anglų kalbos mokytojos Ona Mikašauskienė, Jovita Sabaliauskienė, istorijos mokytoja Nijolė Mickeliūnienė bei bibliotekos vedėja Jovita Kubilinskienė 5a klasės mokinius pakvietė į skaityklą į netradicinę-integruotą pamoką. Pamoką pradėjo istorijos mokytoja, kuri supažindino mokinius su Europos kalbų įvairove bei jų svarba. Bibliotekininkė Jovita Kubilinskienė praplėtė žinias apie literatūrą, skaitytas knygas. Penktokai skaitė ištraukas švediškai, prisiminė Pepę Ilgakojinę. EUROPE DIRECT Tauragės centro dėka, mokiniai turėjo galimybę sudėti Europos žemėlapius bei buvo apdovanoti įvairiais prizais, o mokytojos pasipuošė dovanotais įvairiaspalviais marškinėliais. Dėl prizų ir apdovanojimų rungėsi net 3 komandos. Pamokos pabaigoje mokiniai žaidė blooket žaidimą, žinias apibendrino angliškai ir su gera nuotaika iškeliavo į kitas pamokas.

Komentarai išjungti.
Skip to content