Tarptautinė diena be automobilio

Tarptautinė diena be automobilio

Rugsėjo 22-ąją, Tarptautinę dieną be automobilio, gimnazijos fizinio ugdymo mokytojos Greta Musvydienė ir Loreta Gečienė bei socialinės pedagogės Giedrė Kentrienė ir Ingrida Juciūtė pakvietė 1-4 ir 5-6 klasių mokinius paminėti sveikai ir smagiai.

Laisvalaikio zonoje prie kultūros centro buvo organizuotos aplinkai draugiškų transporto priemonių, dviratukų, paspirtukų, riedučių ir riedlenčių, varžybos. Varžybų dalyvius pasveikino ir sėkmės palinkėjo Pagėgių savivaldybė vicemerė Ligita Kazlauskienė. Savo „ratuotas priemones“ varžybose demonstravo ir tarpusavyje varžėsi 63 dviratininkai, 27 paspirtukininkai, 7 riedlentininkai ir 14-os riedučių savininkai. Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistės Irena Masaitytė ir Justė Staševičienė pakvietė varžybų žiūrovus laimę išbandyti sveikos gyvensenos viktorinoje ir laimėti puikių prizų. Sėkmingai įveikę savo trasas, į viktorinos klausimus noriai atsakinėjo ir varžybų dalyviai.

Diena be automobilio jauniesiems gimnazistams virto ne tik smagia atrakcija, bet ir paskatino aktyviau pajudėti bei prisidėti prie aplinkos taršos mažinimo ir švarios Lietuvos kūrimo.

Komentarai išjungti.
Skip to content