Panemunės pilyje

Gegužės 25 d. 4C klasės mokiniai ir jų mokytoja Laima Kuizinaitė vyko į edukacinę išvyką „Panemunės pilis“. Mokiniai sužinojo pilies istoriją, lankėsi jos parke, apžiūrėjo veikiančias ekspozicijas. Vėliau vyko Kultūros paso edukacinė veikla „Ieškom pilies lobio!“, kurios metu dvi mokinių komandos atliko orientacinio žaidimo užduotis ir atrakino lobių skrynią. Grįždami aplankė Šilinės informacijos centre įkurtą modernią bei unikalią ekspoziciją „Nemunas ir gyvenimas prie jo“: naršė išmaniuose terminaluose, perėjo per sielius, išgirdo panemunės gyvūnus bei paukščius, „plaukė“ valtimi. O Jurbarke pervažiavo ilgiausiu tiltu per Nemuną (494 m), kuriam suteiktas Šimtmečio tilto vardas. Pritaikę matematikos žinias, mokiniai apskaičiavo mokyklinio autobuso greitį, kai tilto ilgį padalijo iš laiko.