Amatų centre Švėkšnoje

Amatų centre Švėkšnoje

Gegužės 26 d. 2A klasės mokiniai lankėsi amatų centre Švėkšnoje. Keramikos studijoje antrokai tapo molio lipdymo meistrais. Lipdyti gali kiekvienas, bet ar geba klijuoti molines detales molio klijais – šlikeriu, ar moka gaminti kelių aukštų dirbinį, kaip reikia apdirbti detales, kad laikytųsi viena ant kitos… Va, kur buvo pagrindinis klausimas. Vaikai nulipdė įvairių indelių, pieštukinių, dėžučių, dubenėlių. Meistrei juos liko tik ,,iškepti“ ir savo rankomis padaryti molio dirbiniai – pagaminti. Vaikams labai patiko edukacija, visi džiaugėsi gautu rezultatu. Po atsakingo darbo antrokai pasivaikščiojo po Švėkšnos miestelį, pasigėrėjo parku, bažnyčia, mokykla. Smagu, kai vaikams viskas įdomu, kai viskas juos žavi.

​​​​​​​2A klasės mokytoja Lina Rimkuvienė

Komentarai išjungti.
Skip to content