Vasara su gnyga

Vasara su gnyga

Šių metų šūkis – Skaitymas tau tinka!

Nusprendei priimti iššūkį?

Visoje šalyje vykstantis projektas „Vasara su knyga“ skaitymo iššūkis kviečia įvairaus amžiaus žmones skaityti 5-ias pasirinktas knygas pagal tam tikras temas-užduotis ir registruoti jas savarankiškai arba artimiausioje bibliotekoje.

Pasiryžę dalyvauti iššūkyje ir jį įveikę, varžytuvių pabaigoje bus apdovanoti vertingais prizais. Laimėtojai bus renkami burtų keliu. Skaitymo iššūkio pradžia 2023 m. birželio 1 d., o pabaiga rugpjūčio 31 d.

Laimėti papildomus prizus bus galima stebint ir atliekant „Vasara su knyga“ užduotis socialiniame tinkle Facebook.

Vienas dalyvis iššūkyje gali registruotis vieną kartą.

Dalyviai, norintys dalyvauti varžytuvėse, gali registruotis artimiausioje bibliotekoje arba savarankiškai www.vasarasuknyga interneto tinklalapyje.

Dalyviai, kurie negali užsiregistruoti savarankiškai, jiems padeda artimiausios bibliotekos bibliotekininkas. Bibliotekininkas užregistruoja dalyvį svetainėje www.vasarasuknyga.lt, vėliau padeda prisijungti ir užregistruoti pagal užduotis perskaitytas knygas (knygos autorių, pavadinimą).

Su laimėtojais bus susisiekta asmeniškai el. paštu ir/arba telefonu.

Didieji prizai laimėtojams bus išsiųsti, kitus bus galima atsiimti bibliotekoje, kurią dalyvis pasirinko kaip prizo atsiėmimo vietą.

Komentarai išjungti.
Skip to content