Latvijos istorijos keliais

Latvijos istorijos keliais

Birželio 8 d. 5a ir  6ab klasių mokiniai, lydimi savo klasių auklėtojų Onos Mikašauskienė, Rasos Antanaitienės ir Loretos Skvirbienės, išsiruošė į tolimą kelionę, kurios tikslas – susipažinti su kaimynine šalimi Latvija. Keliaudami mokiniai gėrėjosi nuostabiais gamtos vaizdais, aplankė Latvijos sostinę Rygą. Ypač įdomu keliautojams buvo Automobilių muziejuje, kur jie galėjo susipažinti su automobilių, autobusų ir kitų transporto priemonių istorija, paliesti, įlipti, nusifotografuoti…  Po to visi keliavo į vieną didžiausių Baltijos šalyse Rygos zoologijos sodą, palikusį mokiniams taip pat neišdildomą įspūdį. Zoologijos sode vaikai galėjo pamatyti ir mažyčių voragyvių, ir saulėje besišildančių liūtų, ir vandenyje besislepiančių begemotų, ir milžiniškų žirafų, ir daug kitų įdomių gyvūnų. Na, o grįždami namo keliauninkai aplankė ir ketvirtą pagal dydį istorinį Latvijos miestą Jelgavą, kurio centre ant Lielupės upės kranto stūkso didingi Jelgavos rūmai.

Nors kelionė prasidėjo ankstyvą rytą, o baigėsi vėlų vakarą, mokiniai grįžo linksmi, kupini neišdildomų įspūdžių, praplėtę savo akiratį, papildę savo bagažą istorijos, biologijos, geografijos žiniomis ir patobulinę bendravimo įgūdžius.

Klasių auklėtojos Loreta Skvirbienė, Rasa Antanaitienė ir Ona Mikašauskienė

Komentarai išjungti.
Skip to content