Knygnešių keliais

Kovo 16 d. – Knygnešio diena. Paminėti šią dieną pakvietėme Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 4A klasės mokinius gimnazijos bibliotekoje.
Keliaudami „Knygnešių keliais“ ketvirtokai atliko įvairias kūrybines užduotis, kurios padėjo suprasti, kaip veikė knygnešių tinklas. Įveikę kelionėje sutiktas kliūtis, mokiniai suprato, kaip ir kodėl buvo slepiamos, gabenamos ir platinamos lietuviškos knygos.
Susipažinus su spaudos draudimo laikmečiu ir jo herojais vyko diskusija apie tai, kaip svarbu būti laisviems, mylėti ir branginti savo gimtąją kalbą.
Susitikimo pabaigoje ketvirtokai pasidžiaugė pačių pagamintomis miniatiūrinėmis knygutėmis, pasidalijo mintimis, kad tokias knygutes paslėpti nebūtų sudėtinga.