Pasaulinė Žemės diena

Pasaulinė Žemės diena

Kiekvienais metais kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Pažymėdamišią dieną Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 1 – 4 klasiųmokiniai ir jų mokytojos, pakviesti pradinio ugdymomokytojų Laimos Kuizinaitės ir Janetos Vidraitės – Marozienės, susirinko gimnazijos aktų salėje į netradicinępamoką „Šventė gamtai ir mums“. Šiai dienai pradinukairuošėsi iš anksto: pirmokėliai piešė gandrus, vyresnieji atsakėį klausimus apie gamtą, gyvūnus, ekologiją. Į renginį netikėtaiatvyko mokslininkas Nakas, kuris kartu su jaunaisiaisasistentais, priminė apie šiukšlių rūšiavimą. Vaikai žiūrėjofilmą „Saugokime mūsų žemę“, visi kartu linksmai dainavo, stebėjo vaidinimą „Tie, kurie mus žiūri“ ir dalyvavolinksmame madų šou iš antrinių žaliavų. Už dalyvavimąpiešinių konkurse, viktorinoje ir madų šou, mokiniai buvoapdovanoti tvariomis dovanėlėmis.  Visi mokiniai, mokytojos, tėvai buvo pakviesti aktyviai įsitraukti į balandžio mėnesįorganizuojamą akciją „Darom 2023“.

Komentarai išjungti.
Skip to content