Gimtinės keliu

Kovo 9 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos PUG, 1 – 4 klasių mokiniai netradicinę ugdymo dieną „Gimtinės keliu“, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, aktų salėje pradėjo Tautiška giesme. Mokytojų Rolandos Rakauskienės, Rasos Armonienės ir Rūtos Jankevičienės pakviesti mokiniai žiūrėjo edukacinį vaizdo pasakojimą apie Kovo 11 – ąją, jį aptarė. Tada klausėsi dainų, kurias atliko muzikos mokytojos Irenos Ubartienės paruošti dainininkai. Po to gražiausius posmus Lietuvai deklamavo kiekvienos klasės atstovai. Vėliau pradinukų laukė neįprasta išvyka: gavę „kelionės lapus“, jie turėjo keliauti po Pagėgius ir atlikti numatytas užduotis. Po išvykos visi vėl rinkosi aktų salėje ir papasakojo, kaip pavyko užduotis atlikti. Mokiniai turėjo galimybę geriau pažinti gimtąjį miestą, sužinoti jo istoriją. O po pietų klasėse vėl rimtai plušėjo: piešė, pynė apyrankes. Tiek visko atlikę, pradinukai tikrai žinos, kuri „svarbiausia mano Tėvynės diena“.