Interaktyvi pažintinė vokiečių kalbos pamoka

Interaktyvi pažintinė vokiečių kalbos pamoka

Kovo 7 d. 5a klasės mokiniai dalyvavo interaktyvioje pažintinėje vokiečių kalbos pamokoje, kurią inicijavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Goethe‘s institutu. Šio renginio tikslas – populiarinti Europos sąjungos kalbas ir paskatinti daugiau šalies mokinių rinktis jas mokytis.

Pamokos metu penktokai susipažino su vokiečių kalba, jos ypatumais bei išmoko vokiškų žodžių. Pasitelkdami interaktyvias priemones mokiniai pristatė save, dalyvavo viktorinoje, taip pat turėjo galimybę pateikti mokytojai klausimų, į kuriuos ji labai išsamiai atsakė.

Klausydamiesi vokiečių kalbos ir atlikdami įvairias užduotis penktokai pastebėjo, kad ši kalba turi panašumų su jų jau puikiai pažįstama anglų kalba.

Tikiuosi, kad ši pažintis su vokiečių kalba padės penktokams apsispręsti, kokią antrąją užsienio kalbą rinktis 6 klasėje.

Loreta Skvirbienė, vokiečių kalbos ir lietuvių kalbos bei literatūros mokytoja

Komentarai išjungti.
Skip to content