Dainuoju Lietuvai grupės Hiperbolė dainas

Dainuoju Lietuvai grupės Hiperbolė dainas

Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokiniai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Kovo 11 – ąją, kiekvienais metais pažymi skirdami dainas Lietuvai. Kovo 10 dieną gimnazijos aktų salėje vyko tradicinis, jau vienuoliktasis, konkursas – koncertas ,,Dainuoju Lietuvai grupės Hiperbolė dainas“. Visi 5 – 12 klasių mokiniai ruošėsi labai atsakingai ir sėkmingai pasirodė nuotaikingame renginyje. Puikiai skambėjo vaikų atliekamos dainos, kurioms įvairiais muzikos instrumentais akompanavo patys mokiniai. Konkurso dalyvius profesionaliai vertino komisijos pirmininkė Donata Šaulytė, Ingrida Juciūtė ir gimnazijos direktorius Vaclovas Navickas. Jie atkreipė dėmesį į atlikėjų profesionalumą, muzikalumą, kūrybingumą, kūrinio atlikimo techniką, perteiktą nuotaiką, originalumą bei sukurtą įvaizdį, todėl visiems dalyviams buvo skirtos nominacijos ir įteikti apdovanojimai. Renginį vedė Jogailė Ramanauskaitė ir Agnetė Bergner. Mokinius konkursui – koncertui ruošė muzikos mokytojos Virginija Bubelienė, Irena Ubartienė ir klasių auklėtojai. Dėkojame visiems už padovanotą šventinę nuotaiką!

Komentarai išjungti.
Skip to content