Žuvys ir žuvininkai

Žuvys ir žuvininkai

Rugsėjo 13 d. su 3B klasės mokiniai su savo mokytoja Rolanda Rakauskiene vyko į Kintų Vydūno kultūros centrą, kur dalyvavo netradicinėje dailės pamokoje „Žuvys ir žuvininkai“. Edukacijos dalyviai susipažino su Mažosios Lietuvos regiono etnokultūriniais elementais, teatralizuotai pristatant pamario krašto senąjį amatą – žvejybą medinėmis valtimis. Prisiminimui apie pamario kraštą vaikai išsinešė nuspalvintą medinę žuvelę-magnetuką. Mokiniams įdomu buvo aplankyti išskirtinį medį, augantį Kintuose – Didžiąją tują, pakeliui iki jos prisirinkti raudonlapio ąžuolo gilių. Kelionę trečiokai pratęsė Ventės rago ornitologinėje stotyje. Dalyvavo netradicinėse gamtamokslinio ir fizinio ugdymo pamokose. Daug emocijų sukėlė tai, kad mokiniai galėjo ne tik pažinti, stebėti, bet net ir paliesti retus, lankymosi metu žieduojamus paukščius. Visiems patiko įkopti į švyturį, pasivaikščioti Kuršių marių pakrante.

Komentarai išjungti.
Skip to content