Respublikinis anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkursas

Respublikinis anglų kalbos viešojo kalbėjimo konkursas

“There is nothing either good or bad, but thinking makes it so” William Shakespeare

Šių metų kovo 15 d. tarptautiniame LCC universitete Klaipėdoje vyko viešojo kalbėjimo konkursas anglų kalba.

Šį konkursą kiekvienais metais inicijuoja ESU anglakalbių sąjunga, LAKMA (Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija), Jungtinių Amerikos Valstijų bei Dižiosios Britanijos ambasados. Konkurse dalyvavo geriausi oratoriai iš 45 Lietuvos mokyklų. Mūsų gimnazijai atstovavo IVbg klasės mokinys Naglis Kazlauskas. Po įtemptų dviejų konkurso turų komisija išrinko geriausius kalbėtojus. Džiugu pranešti, jog Naglis šiame konkurse laimėjo III-ąją vietą.

Sveikiname Naglį ir tikimės, jog šis laimėjimas įkvėps toliau kurti, tobulėti bei domėtis anglų kalba.

Anglų kalbos mokytoja

Ona Mikašauskienė

Komentarai išjungti.
Skip to content