Studijos ir mokslas VU Matematikos ir informatikos fakultete

Studijos ir mokslas VU Matematikos ir informatikos fakultete

Kovo 15 dieną Palangoje vyko kasmetinė konferencija „Studijos ir mokslas VU Matematikos ir informatikos fakultete“, kurioje dalyvavo Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos matematikos mokytojos Asta Ramonienė, Raimonda Stalnionienė ir mokiniai Julija Rindokaitė Iag klasė, Titas Ciganas, Vilius Liulys IIIg klasė. Mokytojams prof. Paulius Drungilas pasakojo, kaip spręsti Kengūros uždavinius, prof. Remigijus Paulavičius – apie kvantinius skaičiavimus, prof. Alfredas Račkauskas – apie tikimybių mokymą mokykloje. Mokiniams dr. Vytautas Stepas pristatė tikimybių teorijos įdomybes, prof. Povilas Treigys kalbėjo apie atstumą ir galimybę nuspręsti. Dr. Aidys Medžiūnas pravedė Individualų protmūšį apie matematiką. Mokiniai ir mokytojai gavo dovanėlių su Universiteto logotipais.

Komentarai išjungti.
Skip to content