Tinklinio varžybos

Rugsėjo 22 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos salėje vyko tinklinio varžybos 3 prieš 3. Nugalėtojais tarp I – IV klasių mokinių tapo „Laukiniai šernai“ (Deividas Dargužas, Mišeikis Benas, Šlečkus Armandas). Antrą vietą užėmė „LMP“, o trečia vieta atiteko „Aktimel“ komandai. Tarp merginų komandų nugalėtojomis tapo „Undinės“ (Neringa Petkutė, Vesta Bladaitytė, Eva Merkelytė). Antrą vietą užėmė Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazijos komanda „Panteros“. Tarp 5-8 klasių berniukų nugalėtojais tapo komanda, kurią sudarė Fernandas Šlečkus, Nojus Aušra ir Erikas Merkelis. Tarp mergaičių I vietą užėmė „Bananai“ (Luka Lukošiūtė, Greta Alesiūtė, Urtė Kalnaitytė). Antra vieta atiteko komandai „Kanapės“, trečia liko komanda „POP ledai“. Varžybas organizavo Pagėgių savivaldybės Meno ir sporto mokykla.