Pilietinė iniciatyva „Atminties kelias“

Pilietinė iniciatyva „Atminties kelias“

Rugsėjo 23 – ąją, minint žydų genocido aukų atminimo dieną, 7b klasės mokiniai su istorijos mokytoja Nijole Mickeliūniene vyko į Tauragės savivaldybės Antšunijų kaimo miško pakraštyje esantį Holokausto aukų memorialą, kur dalyvavo pilietinėje iniciatyvoje „Atminties kelias“. Vyko netradicinė istorijos pamoka „Holokaustas Tauragės apskrityje“. Mokiniai dalijosi surinkta medžiaga apie Holokaustą, sunaikintas Lietuvos žydų bendruomenes, kartu praėjo keliu, kuriuo žydai buvo varomi į žudynių vietą. Žuvusiuosius pagerbė tylos minute, uždegė žvakutes. Kiekvienas mokinys turėjo po lauko akmenėlį su užrašytais žuvusiųjų vardais. Vaikai skaitė vardus ir dėjo akmenėlius, taip sena žydų tautos tradicija pagerbdami per Holokaustą žuvusiųjų atminimą.

Komentarai išjungti.
Skip to content