Tarptautinio projekto Erasmus+ „Young Voices Of Europe“ mokytojų susitikimas Granadoje, Ispanijoje

Tarptautinio projekto Erasmus+ „Young Voices Of Europe“ mokytojų susitikimas Granadoje, Ispanijoje

Rugsėjo 14-15 dienomis Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokytojos Ona Mikašauskienė, Rasa Antanaitienė ir Loreta Vytuvienė dalyvavo mokytojų tarptautinio projekto Erasmus+ „Young Voices of Europe“ (ang. TPM – Transnational Project Meeting) susitikime, kuris vyko Ispanijos mieste Granadoje.

Projekto tikslas – supažindinti mokinius su darnaus vystymosi tikslais. Projekto numeris: 2022-1-RO01-KA220-SCH- 000085126.

Susitikime dalyvavo Ispanijos, Turkijos, Italijos, Lietuvos, Šiaurės Makedonijos, Portugalijos ir Rumunijos atstovai.

Šio susitikimo metu buvo aptartos pastarųjų metų projekte įgyvendintos veiklos, pateikta finansinė ataskaita. Spręsti klausimai dėl naujų projekto įgyvendinimo veiklų. Priimančioji organizacija Grupo Agifodent taip pat pasiūlė įdomią kultūrinę programą, kurios metu susitikimo dalyviai aplankė gražiausias Granados vietas.

Šis projektas finansuojamas remiant Europos Komisijai.

Erasmus+ projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja Ona Mikašauskienė

Komentarai išjungti.
Skip to content