Susipažinimas su piliakalnių istorija

Susipažinimas su piliakalnių istorija

Rugsėjo 15 d. 2B klasės mokiniai, lydimi mokytojos Janetos Vidraitės – Marozienės ir socialinės pedagogės Giedrės Kentrienės, lankėsi Pagramančio regioninio parko lankytojų centre, kur dalyvavo netradicinėje integruotoje pasaulio pažinimo ir matematikos pamokoje ,,Susipažinimas su piliakalnių istorija“. Mokiniai susipažino su ekspozicija „Almančios rėvos“, domėjosi, kiek yra piliakalnių, koks jų aukštis, aiškinosi nežinomus žodžius: ,,rėva“, ,,atodanga“, ,,slėnis“. Po kopimo į piliakalnius, lipimo į Akmenos ir Jūros upių santakos apžvalgos bokštą, mokinių laukė edukacija ,,Piemenėlio duona“. Jos metu antrokai vaišinosi ant laužo virta skania senoviška piemenėlių arbata bei patys kepė piemenėlio duonelę.

Komentarai išjungti.
Skip to content