Slaptas Čiurlionių raštas

Slaptas Čiurlionių raštas

Gruodžio 8 d. 7a, 8b ir kitų klasių mokiniai vyko į edukacinę kelionę į Kauną. 7a, 8b klasės mokiniai pagal kultūros pasą aplankė Nacionalinį M.K. Čiurlionio dailės muziejų. Čia mokiniams buvo paruošta edukacinė pamoka apie slaptą Čiurlionių raštą. Mokiniai klausėsi M.K.Čiurlionio muzikos, klausėsi laiškų, kuriuos iš Kaukazo artimiesiems siuntė Čiurlionis, klausėsi pasakojimo apie Čiurlionio paveikslus. Įdomiausia buvo edukacinė valandėlė, kurios metu mokiniai turėjo galimybę plunksna parašyti laišką, panaudojant Čiurlionių slaptą raštą.
Kita mokinių grupė lankėsi viename seniausių muziejų Lietuvoje -Kauno karo muziejuje.
Aplankius muziejus, mokiniai vaikščiojo po senąjį Kauną, žiūrėjo čiurlioniškai pasipuošusį miestą ir, žinoma, čiurlioniškai pasipuošusią Kalėdų eglę.
Mokinius lydėjo mokytojos Jolanta Kaleginienė, Vida Šveikauskienė ir socialinė pedagogė Ingrida Juciūtė. Visi grįžo patenkinti ir pasipildę savo žinių bagažą.

Komentarai išjungti.
Skip to content