Respublikinis anglų kalbos konkursas „Laiškas kalbai“

Šių metų spalio 15 – gruodžio 20 dienomis vyko respublikinis anglų kalbos konkursas „Laiškas kalbai”. Konkursą organizavo Marijampolės sav. Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos anglų kalbos mokytojų metodinis būrelis ir Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centras.

Šio konkurso tikslas – ugdyti mokinių domėjimąsi anglų kalba, skatinti dalyvius tobulinti rašymo įgūdžius, padėti moksleiviams geriau suprasti pusiau oficialaus laiško rašymo proceso etapus, suteikti galimybę mokytis rašymo per praktiką.

Konkurso tema įpareigojo mokinius parašyti laišką pasirinktai kalbai. Laiško formatas rėmėsi pusiau oficialaus (semi-formal) laiško rašymo principais.

Mokiniai turėjo galimybę stiprinti akademinio rašymo įgūdžius bei kūrybiškai išreiškė savo mintis laiško forma, atskleidžiant asmeninį ryšį su kalba. Gimnazistai turėjo išreikšti savo jausmus konkrečiai kalbai, pasidalinti savo kalbos mokymosi ypatumais ir nurodyti bent du aspektus, kodėl ši kalba yra svarbi. Mūsų gimnazijai atstovavo 7a klasės mokinys Klaudijus Žilinskas, IIIag kl. mokinė Kristalė Genytė bei IVb g kl. mokinė Skaistė Girdvainytė. Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog 7 klasių grupėje Klaudijaus Žilinsko laiškas anglų kalbai laimėjo II vietą, o IV gimnazinių klasių grupėje Skaistės Girdvainytės laiškas užėmė III vietą.

Džiaugiamės mokinių aukštais akademiniais pasiekimais.

Anglų kalbos mokytoja

Ona Mikašauskienė