Advento laikotarpis 1A klasėje

Visą Advento laikotarpį Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 1A klasės mokinių tėveliai, mokytojos Dalios Kuisienės paskatinti, degė Advento vainiko žvakes, skaitė vaikams pasakas ir pamokančias istorijas. Mamytės atviravo, kad buvo daug jaudulio, ir pačios jautėsi kaip mokinukės, tačiau labai džiaugėsi nauja patirtimi. Mokiniai galėjo pasimokyti draugiškumo, atidumo, mandagumo, pagarbos vienas kitam, saugumo kelyje (dovanų gavo juostinius atšvaitus) ir atsargaus elgesio su ugnimi. Tėveliai vaikus ir mokytoją džiugino išradingomis dovanėlėmis. O vieną rytą pirmokus aplankė net Vilkyškių pieninės Juodasis Katinas, kuris užminė vaikams mįslių, vaišino saldžiais sūreliais. 1A klasės mokiniai, jų mokytoja ir tėveliai džiaugsmingai pasitinka Šv. Kalėdas.