Pažintis su Dzūkijos kraštu

Mes gyvename nuostabiame pasaulyje, pilname grožio, žavesio ir nuotykių. Nuotykiai, kuriuos galime patirti, niekada nesibaigia, jei mes jų ieškome su plačiai atmerktomis akimis. (Jawaharial Nehru)

Spalio 25 d. Pagėgių gimnazijos septintokai ir būrelis kitų klasių mokinių išsiruošė į kelionę, kurios tikslas buvo susipažinti su Dzūkijos kraštu, aplankyti jo gražiausias vietas.

Kelionės metu mokiniai aplankė Dzūkijos nacionaliniame parke stūksantį Liškiavos piliakalnį, kitaip dar vadinamą Pilies kalnu, Raganos mūru. Užkopę ant piliakalnio keliauninkai gėrėjosi nuostabiu kraštovaizdžiu, paslaptingo Nemuno vingiu.

Susipažinę su Liškiavos apylinkėmis mokiniai keliavo į Druskininkus. Ypač daug emocijų kilo lankantis Apverstame name, kur jie galėjo pamatyti ir pajausti, koks būtų gyvenimas, jeigu viskas vyktų aukštyn kojomis.

Sugrįžę į realų gyvenimą gimnazistai kėlėsi vieninteliu Lietuvoje „Lynų keliu” per Nemuną. Pakilus virš medžių viršūnių atsivėrė nuostabus Druskininkų miškų ir Nemuno vaizdas.

Susipažinę su Druskininkais mokiniai keliavo į šiame mieste įsikūrusį vandens parką, kur galėjo išbandyti ir pasimėgauti įvairiomis vandens pramogomis bei pailsėti po kelionės.

Nors kelionė nebuvo lengva, tačiau visi grįžo geros nuotaikos, pasisėmę naujų jėgų ir pilni neužmirštamų įspūdžių.

Septintokų auklėtojos Loreta Skvirbienė ir Rasa Antanaitienė