„Misija: jūrinė valstybė“

„Misija: jūrinė valstybė“

Spalio 27 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 8a ir 8b klasių mokiniai vyko į Klaipėdą, aplankė laivą-muziejų „Sūduvis“, dalyvavo edukacijoje „Misija: jūrinė valstybė“. Aštuntokai atliko užduotis ir sužinojo daug įdomių dalykų, apie tai, kad pagrindinė šio laivo funkcija buvo minų paieška ir jų deaktyvavimas. Laivas išminuotojas M52 „Sūduvis“ nuo 1958 m. priklausė Vokietijos kariniam laivynui, vėliau 22 metus tarnavo Lietuvos karinėse jūrų pajėgose, yra pagamintas ne iš geležies, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio, o iš medžio, kad galėtų surasti vandenyje besislapstančias minas ir jas neutralizuoti. Po to mokiniai Ievos Simonaitytės bibliotekoje dalyvavo edukacijoje „Tvarumo laboratorija: popieriaus transformacijos“. Čia sužinojo, kaip keitėsi popieriaus gamybos technologijos nuo seniausių laikų iki šių dienų, patys išbandė rankų darbo popieriaus gamybos techniką. Mokiniai kritiškai vertino popieriaus gamybos sąnaudas, poveikį gamtai ir žmogui.

Mokytojos Nijolė Mickeliūnienė ir Lina Jonelienė

Komentarai išjungti.
Skip to content