Pajudėkime kartu su nenuorama klounu

Pajudėkime kartu su nenuorama klounu

Gegužės 18 d. 1B klasės mokiniai ir jų tėveliai dalyvavo pradinių klasių mokytojos Janetos Vidraitės – Marozienės ir fizinio ugdymo mokytojos Gretos Musvydienės organizuotoje sportinėje šventėje ,,Pajudėkime kartu su nenuorama klounu“. Šventės dalyvius pasitiko „Linksmieji klounai“ ir pakvietė linksmai praleisti laiką sportuojant. Pirmiausiai reikėjo apšilti, todėl buvo surengtas judrusis žaidimas „Kamuoliukų mūšis“, po apšilimo sekė ,,Klouno mankšta“. O tada visi aktyviai įsijungė į estafečių rungtį: ,,Žirgų lenktynės“, ,,Lava“, ,,Mašinos“, ,,Pernešk balioną poroje“, nes norėjo kuo greičiau atlikti užduotis ir laimėti. Visą laiką salėje virė sportinės aistros. Ir organizatoriams, ir dalyviams kartu praleistas laikas neprailgo. Visi patyrė daug teigiamų emocijų, smagiai pajudėjo, o, svarbiausia, pabuvo kartu. Šventei pasibaigus visiems vaikams buvo įteikti dalyvių medaliai, nes pralaimėjusių nebuvo. Dėkojame dalyviams už nuotaikingą ir gerų įspūdžių palikusią popietę.

Komentarai išjungti.
Skip to content