JAUNŲJŲ DAILININKŲ APDOVANOJIMAI

JAUNŲJŲ DAILININKŲ APDOVANOJIMAI

Gegužės 19 dieną gimnazijos direktorius Vaclovas Navickas apdovanojo gausų būrį jaunųjų dailininkų, kuriuos įvairiems konkursams ruošė dailės mokytoja Virginija Kariniauskienė. Konkursų dalyviai buvo paskatinti padėkomis ir saldžiais prizais. Turime ir nugalėtojų! Štai respublikiniame ugdytinių ir mokinių kūrybinių darbų konkurse „Tėviškės spalvos“, kurį organizavo Kuršėnų meno mokykla, II-ą vietą laimėjo Kristalė Genytė, o III-ią vietą – Augustė Macijauskaitė. Tame pačiame konkurse Svajūnui Skirmantui buvo įteikta nominacija už temos atskleidimą ir meniškumą. IX-ajame tarptautiniame kūrybinių darbų konkurse „Wave on Wave – 2023“, kurį organizavo Klaipėdos Adomo Brako dailės mokykla, Urtė Vasiliauskaitė tapo laureate.

Komentarai išjungti.
Skip to content