Oratorių konkursas

„Speech is power: speech is to persuade, to convert, to compel„ Ralph Waldo Emerson

RESPUBLIKINIS 7–8 KLASIŲ MOKINIŲ ORATORIŲ KONKURSAS ANGLŲ KALBA
Šių metų vasario 16 d. Tauragės Šaltinio progimnazijoje vyko 7-8 klasių mokinių oratorių konkursas anglų kalba. Šio konkurso tikslas – ugdyti anglų kalbai gabius mokinius, skatinti kūrybinių, meninių ir viešojo kalbėjimo gebėjimų lavinimą ir bendradarbiavimą panaudojant kalbos mokėjimo galimybes. Šių metų konkurso tema: „We Are Living Better than Ever, but We Still Complain. Have Our Minds Changed since the Fearsome Date–February 24th, 2022?“
Kiekvienas mokinys turėjo progą įtikinančiai išreikšti savo mintis apie pasaulyje ir Lietuvoje įvykusius įvairaus pobūdžio geopolitinius ir socialinius pokyčius, stebimus po Rusijos pradėto karo prieš Ukrainą, pagal savo sukurtą potemę. Prieš konkursą mokiniai klausė paskaitos apie viešąjį kalbėjimą, kurią vedė Klaipėdos universiteto retorikos meno dėstytoja docentė Virginija Kochanskytė.
Mūsų gimnazijai puikiai atstovavo 7b klasės mokinės Evita Pilkionytė ir Karina Genytė. Evita pristatė viešąją kalbą tema „Let the free birds fly“, o Karinos viešosios kalbos tema buvo „The taste of freedom“. Septintokėms šis konkursas buvo pirmasis. Iššūkį merginos puikiai įveikė. Džiaugiamės septintokių pasiekimais ir dėkojame šauniajai palaikymo kompanijai: Akvilei, Kamilei ir Urtei.
Anglų kalbos mokytoja
Ona Mikašauskienė