„My success story“

„My success story“

“You can speak well if your tongue can deliver the message of your heart.” John Ford.

Gegužės 4d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje buvo išskirtinė diena. Šią dieną jau penktą kartą buvo organizuojamas respublikinis viešojo kalbėjimo anglų kalbos konkursas „My success story“. Sulaukėme svečių iš: Šilalės Simono Gaudiešiaus gimnazijos, Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinės mokyklos, Gargždų „Kranto” progimnazijos, Gargždų „Vaivorykštės” gimnazijos, Klaipėdos rajono Ketvergių pagrindinės mokyklos. Mūsų gimnazijai atstovavo: Evita Pilkionytė – 7b kl., Karina Genytė – 7b kl., Gabrielė Palckytė -8a kl., Gabija Oberauskaitė – 8a. kl, Elzė Gružaitė- 8a. kl., Julija Rindokaitė 8a. kl., Kristalė Genytė- IIa g. kl., Jogilė Žemaitaitytė IIb g. kl., Lėja Degutytė- IIIa g. kl., Neringa Petkutė IIIag. kl, Naglis Kazlauskas – IIIbg.kl. Šio konkurso tikslas – skatinti mokinių anglų kalbos mokymąsi, plėtoti sociokultūrinę kompetenciją, tarpmokyklinį bendravimą ir bendradarbiavimą, patirties sklaidą, skatinti taisyklingos, dalykinės anglų kalbos vartojimą bei tobulinti retorikos įgūdžius. Kiekvienas kalbėtojas turėjo išradingai pristatyti savo potemę duota tema „My success story“. Norime pasidžiaugti, jog sulaukėme labai įdomių ir įkvepiančių mokinių kalbų. Konkursą vedė 7b klasės mokinė Kamilė Kuzmarskytė, IIag klasės mokiniai Martynas Skvirba ir Danielis Baranauskas. Visus konkurso dalyvius ir jų mokytojus sveikino Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos direktorius Vaclovas Navickas.

Konkurso dalyvius vertino LAKMA (Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacijos) valdybos narė, anglų kalbos mokytoja ekspertė Elmyra Jurkšaitienė, Gargždų Vaivorykštės gimnazijos anglų kalbos mokytoja ekspertė, LAKMA narė Giedra Aliulienė, anglų kalbos mokytoja metodininkė Donata Šaulytė, anglų kalbos mokytojas Gvidas Gečas ir foto menininkas Eugenijus Barzdžius. Konkurse mokiniai dirbo dviejose grupėse: I grupė: 7-8 kl. ir II grupė- I-III g.kl. Išklausiusi visas kalbas, komisija išrinko kiekvienoje grupėje tris pačias geriausias kalbas.

I grupė: 7-8 klasės

1 vieta- Markas Vaičiulis Klaipėdos rajono Gargždų „Kranto“ progimnazija.

2 vieta – Gabrielė Paleckytė, Gabija Oberauskaitė Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija.

3 Vieta – Diana Butkutė Klaipėdos rajono Gargždų „Kranto“ progimnazija.

II grupė: I- III g. klasės

1 vieta- Naglis Kazlauskas Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazija.

2 vieta- Enrika Aurilaitė, Samanta Rimkutė Šilalės Simono Gaudiešiaus gimnazija.

3 vieta – Amelija Jokubauskaitė, Greta Daukšytė, Neringa Putinaitė Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija.

Džiaugiamės ir didžiuojamės kūrybingais bei darbščiais mokiniais.

Anglų kalbos mokytojos

Ona Mikašauskienė

Gitana Degutienė

Komentarai išjungti.
Skip to content