Knygnešių keliais 2023

Knygnešių keliais 2023

Gegužės 5 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 7b klasės mokiniai, lydimi klasės auklėtojos Nijolės Mickeliūnienės ir mokytojos Kristinos Dargužienės, dalyvavo edukaciniame renginyje Martyno Jankaus muziejuje „Knygnešių keliais 2023“, skirtame Klaipėdos krašto šimtmečiui ir spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dienai paminėti. Renginyje dalyvavo 12 komandų iš Mažosios Lietuvos. Komandos turėjo surasti penkis punktus, kuriuose buvo paslėptos užduotys. Tik jas atlikę, mokiniai gavo spaudą, kurią turėjo atnešti į M. Jankaus sodybą. Pasisekė ne visiems, kadangi pikti žandarai neleido pabaigti užduoties: iš vienų atėmė spaudą, kitus uždarė kalėjime… Šaunuoliai septintokai grįžo antri ir atidavė spaudą į pristatymo punktą. Tuo renginys nesibaigė. Mokinių laukė kinologų pasirodymas ir pasieniečių vaišės.

Komentarai išjungti.
Skip to content