Meninio skaitymo konkursas

Kovo 7 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko respublikinis bendrojo ugdymo mokyklų 1 – 4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Gražiausi posmai Lietuvai“, kuriame dalyvavo skaitovai iš Pagėgių Algimanto Mackaus, Vilkyškių J. Bobrovskio, Tauragės rajono Skaudvilės gimnazijų ir Šilutės Pamario progimnazijos. Renginį pradėjo „Dainų dainelės“ laureatas Rolandas Gečas, kurį paruošė muzikos mokytoja Irena Ubartienė. Tada pradinukai deklamavo eiles, skirtas Lietuvai. 1 – 2 klasių grupėje I vietą iškovojo Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 2B klasės mokinė Jorūnė Ramanauskaitė (mokytoja Janeta Vidraitė – Marozienė), II vietą laimėjo Tauragės rajono Skaudvilės gimnazijos 1b klasės mokinė Adrija Bičkutė (mokytoja Rita Smailienė), o III vieta atiteko Šilutės Pamario progimnazijos 2b klasės mokinei Skaistei Januškaitei (mokytoja Audronė Miklovienė). 3 – 4 klasių grupėje I vietą iškovojo Šilutės Pamario progimnazijos 3b klasės mokinys Benas Dotas (mokytoja Drąsutė Vaitkevičienė), II vietą laimėjo Tauragės rajono Skaudvilės gimnazijos 3a klasės mokinė Gytė Gudavičiūtė (mokytoja Lolita Užkurienė), o dvi III vietos atiteko Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 3A klasės mokinei Lukai Aliukonytei (mokytoja Lina Rimkuvienė) ir 3B klasės mokiniui Kajui Bartkui (mokytoja Rolanda Rakauskienė). Visiems konkurso dalyviams buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės, o Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos direktorius Vaclovas Navickas mažuosius skaitovus supažindino su viešojo kalbėjimo technikomis.