Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės tinklinio varžybos

Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės tinklinio varžybos

Kovo 22 dieną Kelmės jaunimo sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės tinklinio varžybos. Kelmės, Jurbarko, Šilutės, Tauragės rajonų savivaldybių bei Pagėgių ir Rietavo savivaldybių nugalėtojai rungėsi tinklinio aikštelėje dėl garbės dalyvauti tarpzoninėse varžybose. Mūsų komanda laimėjo III vietą!

Sveikiname ir dėkojame Gabrieliui Laciui, Ignui Pocevičiui, Andriui Šniaukštai, Dominykui Vidrai, Ferdinandui Šlečkui, Danieliui Puodžiūnui, Erikui Merkeliui, Vakariui Zandovui ir Arijui Mišeikiui už aukšto meistriškumo techniką, komandinį darbą ir sportinę aistrą rungtynių metu. Taip pat dėkojame treneriui Antanui Musvydui, kuris puikiai parengė mokinius varžyboms, ir vairuotojui Romui Grubertui už saugią kelionę.

Informaciją ir nuotraukas pateikė komandos vadovė Svetlana Musvydienė.

Komentarai išjungti.
Skip to content