Įdomus susitikimas

Įdomus susitikimas

Balandžio 5 d. gimnazijoje lankėsi ypatingas svečias – rašytojas Viktoras Jasaitis. Jo knyga „Priklausomas be galimybės mesti” pretenduoja tapti geriausia 2022 metų knyga, skirta paaugliams. Susitikimą su rašytoju inicijavo gimnazijos bibliotekos vedėja Jovita Kubilinskienė.
Susitikimo metu svečias pristatė savo debiutinę knygą. Tai yra istorija apie vienuoliktoką Mantą, kurio gyvenimas vieną dieną apsiverčia aukštyn kojom, nes jis sužino, kad serga I-ojo tipo diabetu. Kalbėdamas apie knygą autorius taip pat pasakojo, kas paskatino jį rašyti šia tema, iš kur sėmėsi įkvėpimo. Svečias ne tik pasakojo, bet ir mielai bendravo su mokiniais, atsakė į jų pateiktus klausimus. Mokiniams buvo įdomu sužinoti, kuo rašytojas domisi, kokie jo pomėgiai, kokias knygas skaito ir kokios patiko mokykloje, kokios muzikos klausosi, kokia aplinka įkvepia rašyti, kaip vertina socialinius tinklus, kokią kitą knygą planuoja rašyti…
Atsisveikindamas rašytojas Viktoras Jasaitis džiaugėsi susitikimu su smalsiais mokiniais, o nemėgstantiems skaityti palinkėjo atrasti savo knygą, kuri pažadintų norą skaityti.

Komentarai išjungti.
Skip to content