Gražiausi posmai Lietuvai

Gražiausi posmai Lietuvai

Kovo 9 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko Pagėgių savivaldybės 1 – 4 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Gražiausi posmai Lietuvai“, kuriame dalyvavo skaitovai iš Pagėgių Algimanto Mackaus ir Vilkyškių J. Bobrovskio gimnazijų. Renginį pradėjo berniukų ansamblis, vadovaujamos muzikos mokytojos Irenos Ubartienės. Tada pradinukai deklamavo eiles, skirtas Lietuvai. 1 – 2 klasių grupėje I vietą iškovojo Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 1B klasės mokinė Jorūnė Ramanauskaitė (mokytoja Janeta Vidraitė – Marozienė), II vietą laimėjo Vilkyškių J. Bobrovskio gimnazijos 1 klasės mokinys Deividas Bardauskis (mokytoja Egidija Jurkšaitienė), o III vieta atiteko Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 2A klasės mokiniui Kristupui Ramonui (mokytoja Lina Rimkuvienė). 3 – 4 klasių grupėje I vietą iškovojo Vilkyškių J. Bobrovskio gimnazijos 4 klasės mokinė Aušra Jasaitė (mokytoja Rita Valiukienė), II vietą laimėjo Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 3B klasės mokinė Urtė Budvytytė (mokytoja Aušra Majoravičienė), o III vieta atiteko Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 4B klasės mokinei Julijai Bracaitei (mokytoja Gražina Noreikaitė). Visiems konkurso dalyviams buvo įteiktos padėkos ir atminimo dovanėlės, o Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos direktorius Vaclovas Navickas mažuosius skaitovus dar supažindino su viešojo kalbėjimo technikomis.

Komentarai išjungti.
Skip to content