Edukacinė išvyka į Kauną

Edukacinė išvyka į Kauną

5a klasės mokiniai visus mokslo metus uoliai dėvėjo gimnazijos uniformą. Todėl birželio 15 d. už stropiai vykdytą pareigą mokiniai buvo apdovanoti kelione į Kauną. Ten aplankė Viduramžiais statytą Perkūno namą, stovintį šalia Vytauto bažnyčios. Penktokai dalyvavo edukacijoje „Prekybos žaidimas Pirklio namuose“. Jiems buvo trumpai pristatytas šio namo istorinis kontekstas: kad namas galėjo būti nuomojamas Hanzos sąjungos kontorai, kad 1546 m. jame apsigyveno miesto burmistras – pirklys Bernardas Bitneris ir kuo jis vertėsi. Toliau mokiniai žaidė realią veiklą atkuriantį žaidimą, kuris padeda suprasti, kaip vyksta gamyba ir prekyba bei kaip kuriamas bendrasis gėris. Dalyviai buvo suskirstyti į skirtingų šalių miestų amatininkų gildijas, gamino prekes ir stengėsi jas parduoti. Žaidimo metu penktokai patyrė, kaip organizuoti darbus, kas labiausiai motyvuoja kūrybai, darbui, kaip motyvuoti kitus komandos narius. Pabaigoje visi aptarė, kaip sekėsi siekti tikslų, ką galima pritaikyti savo aplinkoje bei mokykloje, kokie kiekvieno dalyvio talentai. Vėliau mokiniai pakilo į Jėzuitų namų terasą ir, pasigrožėję atsivėrusia Kauno panorama, iškeliavo į pažintinį turą po Kauno Laisvės alėją.

5a klasės auklėtoja Ona Mikašauskienė

Anglų kalbos mokytoja Gitana Degutienė

Komentarai išjungti.
Skip to content