Tinklinio „Greitukas“

Š. m. gruodžio mėn. ilgųjų pertraukų metu Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijoje vyko 7-IVg klasių tinklinio „Greitukas“ ir 8-Ig klasių 3×3 krepšinio varžybos. Varžybose dalyvavo 5 tinklininkų komandos ir 3 krepšininkų komandos.

I vietą tinklinio varžybose laimėjo komanda „Vidurkis“ (Fernandas Šlečkus, Greta Alesiūtė, Urtė Kalnaitytė), II vietą iškovojo „Tinklinukai“ (Eva Merkelytė, Evaldas Stanevičius, Gabrielė Rukaitė), o III vietą užėmė „Kietuoliai“ (Austėja Vaizgelaitė, Naidenas Bagdonas, Paulius Paulauskas).

Krepšinio varžybose I vietą iškovojo 8a klasės mokiniai Danielius Puodžiūnas, Kristupas Vykertas, Eduardas Rudiuc, II vietą – Iabg klasių mokiniai Svajūnas Skirmantas, Kristupas Kuskys, Richardas Genutis, III vietą – 8b klasės mokiniai Erikas Merkelis, Justas Valauskas, Fernandas Šlečkus, Nojus Aušra.

Fizinio ugdymo mokytojos Greta ir Svetlana Musvydienės