„Tik trys raidelės, bet daug žodelių 4“

Sveikiname mūsų gimnazijos mokinius – tarptautinio virtualaus vaikų žodinės raiškos projekto „Tik trys raidelės, bet daug žodelių 4“ dalyvius Urtę Kasnauskaitę (Ibg kl.), Saimoną Gužauską (6a kl.), Guodą Venckauskaitę (PUG). Šiuo metu sergančiam Gustui Venckevičiui (6a kl.) siunčiame virtualius sveikinimus ir linkėjimus kuo greičiau pasveikti.

Šio projekto metu mokiniai kūrė trumpas istorijas ir pasakojimus bei juos iliustravo. Iš viso projekte dalyvavo 568 vaikai iš Lietuvos, Anglijos, JAV, Islandijos, Liuksemburgo ir Norvegijos. Dėkojame mokinius padrąsinusioms ir jiems talkinusioms mokytojų padėjėjoms Renatai ir Gražinai, logopedei Linai ir Guodos mamytei Odetai.

Didžiuojamės mūsų gimnazistais ir linkime kūrybinės sėkmės būsimuose projektuose.