Tauragės krašto „Santakos“ muziejuje

Tauragės krašto „Santakos“ muziejuje

Šiandien Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos 5a klasės mokiniams istorijos ir gamtos pamokos vyko Tauragės krašto „Santakos“ muziejuje. Penktokai susipažino su paukščių, žinduolių, žuvų rūšių įvairove, o įgytas žinias pasitikrino interaktyvioje viktorinoje. Istorijos žinių mokiniai sėmėsi archeologijos bokšte, kur susipažino su baltų gentimis, Tauragės regione gyvenusiais skalviais ir žemaičiais. Vaikai išbandė archeologo darbo ypatumus, patys kasinėjo ir ieškojo paslėptų radinių. Apžiūrėjo archeologinių kasinėjimų metu atrastus darbo įrankius, ginklus ir papuošalus. Vėliau, naudodami papildytos realybės interaktyvią kinetinio smėlio dėžę, penktokai patys statė piliakalnius, kasė gynybinius apkasus, kanalus, statė įtvirtinimus. Mokiniai žiūrėjo animacinį filmuką apie skalvius, bokšto skliaute stebėjo tik tamsoje šviečiančius baltų simbolius bei sužinojo jų reikšmę.

Istorijos mokytoja Nijolė Mickeliūnienė

Komentarai išjungti.
Skip to content