STEAM – rytojaus pasaulio kūrėjams 3

STEAM – rytojaus pasaulio kūrėjams 3

Gegužės 31 d. 8, I-IIg klasių mokiniai kartu su IT mokytojomis Rasa Antanaitiene ir Egle Bergner vyko į Tauragės STEAM atviros prieigos centrą, kur dalyvavo konferencijoje – praktikume „STEAM – rytojaus pasaulio kūrėjams 3″. Konferencijos metu mokiniai dalyvavo įvairiose praktinėse veiklose, kuriose konstravo robotus ir saulės energija varomus automobilius, mokėsi 3D skenavimo ir animavimo pagrindų, atliko tyrimus pagal „Kriminalisto užrašus” gamtamokslinėje laboratorijoje. Dalyviai buvo suskirstyti į du srautus, tad kol vieni dalyvavo praktinėse veiklose, kiti klausėsi pranešimų, kuriuos skaitė VDU Informatikos fakulteto dekanas prof. dr. Tomas Krilavičius, nacionalinio fizinių ir technologijų mokslų centro doktorantas Lukas Stakėla, dr. Vytautas Jokužis, aplinkosaugininkė, „Darom” akcijos vadovė ir lektorė Austė Juozapaitytė.

Ačiū STEAM centro komandai už puikiai organizuotą konferenciją.

Komentarai išjungti.
Skip to content