Skaitymo valandėlė „Auštant“

Skaitymo valandėlė „Auštant“

Lapkričio 14 d. ankstyvą rytą į gimnazijos biblioteką atskubėjo pirmokėliai, lydimi mokytojų Rūtos Jankevičienės ir Janetos Vidraitės – Marozienės. Jų laukė pažintis su šiaurės gamtos stebuklais, apie kuriuos kalbama šiemet vykstančios Šiaurės šalių literatūros savaitės renginiuose. Kad būtų drąsiau, mažieji skaitytojai į renginį atsinešė savo pagamintus žibintus. Tada, jaukiai įsitaisę, žvakių šviesoje, pirmokėliai klausėsi bibliotekos vedėjos Jovitos Kubilinskienės skaitomos Malin Kivelos ir Marti Glazos knygos „Jei sutiktum lokį“ ištraukų. Mokinukams „keliaujant“ nuostabiai iliustruotos knygos puslapiais abejingų nepaliko žmogaus ir lokio susitikimas. Aptarę knygos turinį, iliustracijas ir pagrindinių veikėjų bruožus, pirmokai inscenizavo susitikimą su lokiu. Vaikams netrūko išmonės, linksmumo ir supratimo, kad nebaisu, jei esi atsargus, gudrus ir taikus.

Skaitymo valandėlė mokiniams labai patiko, todėl, grįžę namo, pažadėjo paklausti tėvelių, kaip jie elgtųsi sutikę lokį?

Komentarai išjungti.
Skip to content