Rudens šviesos šventė

Rudens šviesos šventė

Lapkričio 13 d. 7a klasės mokiniai dalyvavo netradicinėje integruotoje anglų kalbos ir vokiečių kalbos pamokoje „Rudens šviesos šventė“, kurią vedė anglų kalbos mokytojos Ona Mikašauskienė ir Gitana Degutienė bei vokiečių kalbos mokytoja Loreta Skvirbienė.

Pamokoje mokiniai žiūrėjo filmukus apie lapkričio 5 d. Didžiojoje Britanijoje švenčiamą liaudies šventę „Laužų naktis“ ir gilias vokiečių liaudies tradicijas turinčią „Šv. Martyno dieną“, kuri švenčiama lapkričio 11 d. Septintokai ne tik žiūrėjo filmus, bet ir susipažino su nauju žodynu, skaitė istorijas, rinko svarbiausius švenčių faktus, sprendė kryžiažodžius bei atliko įvairias kūrybines užduotis.

Susipažinę su „Laužų nakties“ ir „Šv. Martyno dienos“ istorijomis bei tradicijomis, atlikę užduotis, savo žinias mokiniai apibendrino ir pasitikrino atsakinėdami į skaitmeninėje platformoje WORDWALL parengtus klausimus anglų ir vokiečių kalbomis. Vertindami pamoką bei savo darbą septintokai ant paruoštų žibintų užrašė savo vertinimus bei nuomonę ir prisegė juos ant lentos.

Šioje integruotoje pamokoje mokiniai ne tik įgijo naujų žinių apie anglų ir vokiečių liaudies šventes, praplėtė savo akiratį, praturtino žodyną, bet ir tobulino savo skaitymo, rašymo bei kalbėjimo įgūdžius. Taip pat daug dėmesio pamokoje buvo skiriama mokinių kultūrinei, komunikavimo bei kūrybiškumo kompetencijoms ugdyti.

Mokytojos Ona Mikašauskienė, Gitana Degutienė ir Loreta Skvirbienė

Komentarai išjungti.
Skip to content