Respublikinis anglų kalbos konkursas

Respublikinis anglų kalbos konkursas

Šių metų kovo 31 – balandžio 1 dienomis Palangos Senojoje gimnazijoje vyko respublikinis anglų kalbos konkursas (9–10 / I–II g. kl.). Renginį organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras. Konkurse dalyvavo 82 mokiniai iš visos Lietuvos. Mūsų gimnazijai atstovavo IIag kl. mokinė Kristalė Genytė. Pirmąją konkurso dieną mokiniai rašė blogo įrašą (blog post) pagal pateiktą audiovizualinę medžiagą. Antroji diena buvo skirta kalbėjimui: dalyviai turėjo atlikti monologo ir dialogo užduotis. Po privalomųjų užduočių vyko komandiniai užsiėmimai. Mokiniai dirbdami grupėse paruošė interaktyvius pristatymus apie Palangos lankytinus objektus. Antroji komandinė užduotis buvo interaktyvus protų mūšis apie Klaipėdos kraštą.

Mokinius vertino LAKMA (Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacijos) narių komisija. Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog Kristalė gavo itin aukštą (89 taškų) įvertinimą. Kristalė buvo apdovanota JAV ambasados specialiuoju prizu. Sveikiname Kristalę ir tikimės, jog šis pasiekimas skatins dar labiau domėtis anglų kalba.

Anglų kalbos mokytoja

Ona Mikašauskienė

Komentarai išjungti.
Skip to content