Respublikinis anglų kalbos konkursas

Respublikinis anglų kalbos konkursas

Šių metų balandžio 12-13 dienomis Palangos Vlado Jurgučio progimnazijoje vyko respublikinis anglų kalbos konkursas (9–10 / I–II g. kl.). Renginį organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras.

Konkurse dalyvavo 86 mokiniai iš visos Lietuvos. Mūsų gimnazijai atstovavo Iag klasės mokinė Elzė Gružaitė. Pirmąją konkurso dieną mokiniai rašė blogo įrašą (blog post) pagal pateiktą audiovizualinę medžiagą. Antroji diena buvo skirta kalbėjimui: dalyviai turėjo atlikti monologo ir dialogo užduotis. Po privalomųjų užduočių vyko komandiniai užsiėmimai. Mokiniai paruošė interaktyvius pristatymus ir dalyvavo interaktyviame protų mūšyje.

Mokinius vertino LAKMA (Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacijos) narių komisija. Susumavus rezultatus paaiškėjo, jog Elzė gavo itin aukštą (80 taškų) įvertinimą. Sveikiname Elzę ir tikimės, jog šis pasiekimas skatins dar labiau tobulėti.

Anglų kalbos mokytoja

Jovita Sabaliauskienė

Komentarai išjungti.
Skip to content