Regioninis Mažosios Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 8-10(I-IIg) klasių mokinių istorijos konkursas

Regioninis Mažosios Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 8-10(I-IIg) klasių mokinių istorijos konkursas

Sausio 20 d. Pagėgių Algimanto Mackaus gimnazijos mokiniai dalyvavo regioniniame Mažosios Lietuvos bendrojo ugdymo mokyklų 8-10(I-IIg) klasių mokinių istorijos konkurse, skirtame Klaipėdos krašto prijungimui prie Lietuvos. Vyko protmūšis, kurį sudarė trys turai, mokiniai atliko centralizuotai parengtas užduotis. Konkurso metu mokiniai gilino žinias ir suvokimą apie Mažąją Lietuvą kaip išskirtinį istorinį regioną, sudarytą iš Rytprūsių ir Klaipėdos krašto, užimančio svarbią vietą mūsų istorinėje atminties kultūroje. Po du laimėtojus iš kiekvienos amžiaus grupės dalyvaus antrajame etape, kuris vyks 2023 m. gegužės 12 d. Klaipėdos Vytauto Didžiojo gimnazijoje.
Sveikiname pirmojo etapo konkurso nugalėtojus: Elzę Gružaitę (8a), Taurą Ramanauską (8a), Karoliną Petrulaitytę (Ig), Livetą Simanauskaitę (Ig), Beną Mišeikį (IIg) ir Aurimą Pocių (IIg).
Mokytoja Nijolė Mickeliūnienė

Komentarai išjungti.
Skip to content